لباس مردانه برای موقعیت های رسمی

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و رسیدن فصل خرید لباس عید در این مقاله می‌خواهیم شما را راهنمایی کنیم تا در موقعیت‌های رسمی به چه نوع لباس‌هایی نیاز دارید و چه کدام مدل لباس مردانه برای این نوع مهمانی و مجالس مناسب است؟ لباس مردانه برای موقعیت‌های رسمی را تا انتها بخوانید. 

۱- کت و شلوار مردانه 

همه آقایان حداقل به یک دست کت و شلوار مناسب برای موقعیت‌های مختلف نیازمندند. موقعیت‌ها و مراسم زیادی وجود دارد که تنها پوشیدن یک دست کت و شلوار ظاهر شما را جذاب می‌کند و پوشیدن لباس‌های دیگر حتی اگر لباس‌های شیکی باشند، از جذابیت شما می‌کاهد.

کت و شلواری تیره، ترجیحا مشکی یا کت و شلوار خاکستری انتخاب کنید. با یک کت و شلوار تیره و تنها با عوض کردن پیراهن مردانه و کراوات می‌توانید به مراسم و موقعیت‌های مختلفی بروید و احساس غرور و افتخار کنید.

 

 

۲- پیراهن مردانه سفید

یک پیراهن سفید می‌تواند در موقعیت‌های زیادی به کمک شما کند. پیراهن‌های سفید رنگ هیچوقت از مد نمی‌افتند و با هر تیپ و استایلی هماهنگ می‌شوند.

 

 

۳- کراوات‌های مختلف

یکی از محتویات مهم در کمد آقایان باید کراوات باشد. سعی کنید حداقل سالی یکبار به خرید کراوات بروید و آن‌ها را طبق سلیقه‌تان و متناسب با فصلی که در آن هستید انتخاب کنید.

 

 

۴- کفش و کمربند مشکی

یکی از اشتباهات بزرگ در زمینه مد و فشن ست نبودن کمربند مردانه و کفش است. پوشیدن کفش و کمربند مشکی، یکی از اصول اولیه و مهمی است که می‌تواند در موقعیت‌های رسمی یا غیر رسمی شما را زیبا نشان دهد. لطفا ظاهر خود را با پوشیدن رنگ‌های ناهماهنگ نکنید. هر مردی  باید حداقل یک جفت کفش و کمربند مشکی در کمدش داشته باشد.

 

۵- ژاکت یا پلیور

هیچ چیزی به اندازه یک پلیور یا ژاکت به یک آقا جذابیت نمی‌بخشد. با هر سن و سلیقه ای که دارید، یک پلیور مناسب انتخاب کنید و در موقعیت‌های غیر رسمی یا نیمه رسمی آن را بپوشید.

 

چگونه لباس هی ورزشی در دنیای مد راه پیدا کردند
۵ استایل و تیپ مردانه پاییز و زمستان ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت
بستن

سبد خرید

بستن

علاقه‌مندی

دیده شده های اخیر

بستن

از اینکه شما وارد شدید خوشحالیم !

رمز به آدرس ایمیل شما ارسال میشود.

قبلا ثبت نام کردید؟

بستن

دسته بندی ها